Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční slavnost- zase ve velké síni

11. 2. 2012

*stojí na vyvýšeném místě aby ji všichni viděli* *stále ještě chvilku čeká až dorazí všichni od jezera a usmívá se* Nezmrzli jste tam venku? *zeptá se s úsměvem* PROSÍM VŠECHNY O KLID. *usměje se a rozhlédne se* Prosím o klid * poví hlasitě, že to u ní není zvykem * PROSÍM KLID. *usměje se* Mám tu pro vás pár hlavolamů *koukne na všechny* Jsem zvědavá jak je zvládnete. *mrkne na studentíky* Teď máme na programu pár hlavolamů. *pokyne Amy* Mezitím První hádanka *usměje se* Jedna topinka se smaží deset minut - pět minut z každé strany. Na pánev se vejdou dva chleby vedle sebe. Za jak dlouho nejrychleji osmažíte na jedné pánvi tři topinky?zvědavě sleduje studenty* Nehlaste se *uchechtne se* Nejste ve škole.Dobře *pokývne hlavou* Skutečně je to 15 minut.Chcete další? *napíná studenty* Teď něco těžšího. *culí se* Do hotelu přišli tři lordi. V recepci si řekli za jeden pokoj 10 liber, které každý z gentlemanů zaplatil - dohromady 30 liber.
Když měl poslíček odnést pánům zavazadla, přispěchal ředitel hotelu, že měli hosté zaplatit jen 25 liber. Dal tedy poslíčkovi pět liber, ať je lordům vrátí.
Poslíček nevěděl, jak rozdělit 5 liber mezi tři osoby, tak dal každému po libře a dvě si nechal.
Každý tedy zaplatil 9 liber (deset původně, jednu dostal zpět). 3x9=27. Dvě libry si nechal poslíček. 27+2=29. Kam zmizela jedna libra?Děkuji Kirí *zašeptá* Jen si lamte hlavičky *chechtá se* Samanta měla pravdu. *řekne a sleduje jejich reakci* Číslo 30 není vůbec důležité. *dopoví s úsměvem*Tak a nyní... *usměje se* Prosím opět o klid.Děkuji *usměje se znovu na studenty a posadí se na svoji židli.* PROSÍM KLID!Děkuji Cal * pousměje se a opět se zvedne * Jsou tvoji *usměje se na Kath* Odkašle si* právě nastal dlouho očekávaný okamžik * pohlédne na studenty * a tííííím je* napíná je * rozdávání dárku. * Pousměje se od ucha k uchu * Jak bylo dnes již řečeno Cal * odmlčí se * Vánoce nejsou svátky a rozdávání dárků a chamtění po nich, dokazování kdo má lepší dárek. Vůbec.Vánoce jsou svátky klidu a míru. Svátky kdyby rodina a přátelé měli být po spolu a zavzpomínat si na staré dobré věci a na lidi, kteří mezi nimi nemohou být * pokračuje v proslovu * svátky by neměli by být prožívaný ve stresu a strachu, ale v klidu a v pohodě. Užívat si každičký doušek vánočních časů * ztiší hlas až úplně zmlkne * Jak proběhne rozdělení dárků ?Poprosím slečnu Karolína Dolejšová, aby povstala a ukázala se svým spolužákům. * Vyhledá ji v davu a pousměje se na ní * No tak slečno * pobídne ji s úsměvem * *stoupne si a usměje se* Tady jsem zde slečně, nebo mě napíšete soví poštou jedno číslo * slovo jedno zdůrazní * a to buď 1, nebo 2 . Podle toho jaký číslo jste nám poslali Vám bude vzápětí odpovězeno s místem, kde dárek naleznete * povysvětlí * jasné ? * Koukne po nich * Pokud je vše jasný můžete tak konat hned teď máte na to 5 minut * poví dost na hlas * A posílejte poštu i slečně Karol, abych na to nebyla sama * pousměje se *

Thomsnová: * napíná je * rozdávání dárku. * Pousměje se od ucha k uchu * Jak bylo dnes již řečeno Cal * odmlčí se * Vánoce nejsou svátky a rozdávání dárků a chamtění po nich, dokazování kdo má lepší dárek. Vůbec.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář